Blog Full Both Sidebar

Caption aligned here
Przyjacielu Fundacji Bonifraterskiej! Nie wiem jak Ty, ale ja nie przestałam wierzyć w świętego Mikołaja. Podobnie jak moi  podopieczni z DPS w Iwoniczu, mówi Prezes Fundacji Bonifraterskiej – Marta Orzełowska. Zobacz, jak podopieczni z Iwonicza pieczołowicie piszą (rysują) listy do Św. Mikołaja.
Przed Wami rozmowa brata Łukasza Dmowskiego z Jakubem Pacanem pt. „Czynienie dobra CHRONI PSYCHIKĘ”.
Siła jest we wspólnocie! Czy wiesz, że możesz pomagać bez wysiłku?
Weź udział w konkursie i napisz co widzisz na zdjęciu.
Podopieczni Domu Pomocy Społecznej Konwentu Bonifratrów w Cieszynie odwiedzili siedzibę Św. Mikołaja w Rovaniemi w Finlandii. Ta niezwykła podróż dorosłych mężczyzn z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi to spełnienie dziecięcych marzeń, ogrom radości i niezapomniane wspomnienia 😊

Case Studies

About Us

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui.

Razem możemy więcej

Nasz blog to najświeższe informacje z życia Fundacji, naszych podopiecznych i Przyjaciół. Wydarzenia, zbiórki, podziękowania i wiele więcej… Zachęcamy do regularnych odwiedzin!