Bieg Pamięci Matki Matyldy Getter
14-05-2023 Admin

Bieg Pamięci Matki Matyldy Getter

13 maja 2023 r. w podwarszawskich Markach odbyła się druga edycja Biegu Pamięci Matki Matyldy Getter organizowanego przez Fundacja Filii Dei.

Ten wyjątkowy bieg upamiętnia niezłomną duchowość i siłę siostry Matyldy Getter, która która w czasie II wojny światowej uratowała tysiące żydowskich dzieci. W familijnej atmosferze biegaczy ugościł malowniczo położony przy lesie, marecki kompleks edukacyjny Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Podczas pikniku wiele atrakcji czekało zwłaszcza na dzieci - zabawy, konkursy, gry historyczne.

Na tej imprezie nie zabrakło również Bonifratrów! Na uczestników wydarzenia czekało stoisko z Produktami Bonifraterskimi, przy którym oprócz zakupu naszych produktów można było również porozmawiać z bratem Pio Bergerem. Nie zabrakło również niespodzianek!

Zobaczcie krótką relację przygotowaną przez Fundację Bonifraterską: RELACJA - KLIKNIJ >>