Dziękujemy, że jesteś z nami!

Współpracujemy z Fundacją SięPomaga - to dzięki niej możemy z jeszcze większą skutecznością wspierać potrzebujących. Nasza misja to pomoc niepełnosprawnym, chorym i opuszczonym. Zapewniając wsparcie, stwarzamy im godne warunki życia i szansę na lepszą przyszłość. Wszystkie działania, które podejmujemy opierają się na empatii, trosce i zaangażowaniu w poprawę jakości życia tych, którzy często nie mają nikogo na swoim boku.

W jaki sposób możesz nas wesprzeć dzięki SięPomaga?

1. Wybierając opcję: "Wesprzyj jednorazowo"

2. Wybierając opcję "Wspieraj co miesiąc"

Prosimy o Twoje Wsparcie

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie Fundacji Bonifraterskiej poprzez przekazywanie darowizn za pośrednictwem SiePomaga. Każda złotówka, którą przekażesz będzie miała ogromne znaczenie dla osób, którym pomagamy.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą formę wsparcia - to dzięki Twojej pomocy będziemy mogli kontynuować naszą misję i pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dziękujemy za okazane serce i hojność. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich!

Dlaczego warto pomagać Fundacji Bonifrateskiej?

Niepełnosprawni, chorzy, opuszczeni ludzie często borykają się z ogromnymi trudnościami, zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi. Brak odpowiedniej opieki i wsparcia może sprawić, że ich życie staje się jeszcze trudniejsze. Dlatego tak ważne jest, abyśmy mogli kontynuować naszą misję i dalej wspierać naszych podopiecznych.

Przekazując darowiznę na Fundację Bonifraterską, dajesz nam szansę na kontynuację naszej działalności i pomaganie tym, którzy często nie mają nikogo innego, na kogo mogliby liczyć.