Zostań Partnerem Fundacji Bonifraterskiej – razem możemy więcej!

Fundacja Bonifraterska nieustannie poszukuje firm i organizacji otwartych na strategiczną współpracę opartą na modelu sponsorskim. Partnerstwo biznesu i organizacji non-profit to klucz do efektywnego rozwiązywania problemów społecznych i tworzenia realnej zmiany w życiu potrzebujących.

Dołącz do grona naszych Partnerów i razem z nami twórz lepszą przyszłość dla tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Twoja pomoc jest nieoceniona – dzięki niej możemy jeszcze skuteczniej realizować naszą misję i zmieniać na lepsze życie naszych podopiecznych.

Dlaczego warto zostać Partnerem Fundacji Bonifraterskiej?

Twój realny wpływ na zmiany społeczne

Współpracując z Fundacją Bonifraterską, Twoja firma zyskuje możliwość bezpośredniego wpływu na życie osób potrzebujących. Nasze projekty, realizowane dzięki wsparciu Partnerów, przynoszą wymierne korzyści społeczne, poprawiając jakość życia podopiecznych i ich rodzin.

Wzmocnisz wizerunek swojej marki

Partnerstwo z Fundacją Bonifraterską może pozytywnie wpłynąć na postrzeganie Twojej marki przez klientów, pracowników i społeczność lokalną. Dlaczego? Ponieważ pokazuje zaangażowanie firmy w ważne sprawy społeczne i buduje wizerunek odpowiedzialnego biznesu.

Jak wygląda współpraca?

W Fundacji Bonifraterskiej zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma swoje unikalne cele, wartości i możliwości. Dlatego do każdego potencjalnego Partnera podchodzimy indywidualnie, starając się wypracować model współpracy, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron.

Proces nawiązania współpracy obejmuje:

• Wstępne spotkanie i poznanie potrzeb (poznajemy Państwa firmę, jej wartości i cele w zakresie zaangażowania społecznego. Przedstawiamy nasze projekty i obszary działania).
  • Opracowanie propozycji współpracy (przygotowujemy spersonalizowaną propozycję współpracy, uwzględniającą Państwa oczekiwania i możliwości).
  • Ustalenie szczegółów (omawiamy propozycję współpracy i ustalamy jej szczegóły).
  • Podpisanie umowy (umowa partnerska jasno określa zobowiązania obu stron).
  • Realizację projektów i regularną komunikację (rozpoczynamy wspólne działania, regularnie informując Państwa o postępach i efektach naszej współpracy).
  • Ewaluację i planowanie dalszych kroków (oceniamy efekty naszej współpracy i planujemy kolejne inicjatywy).

Formy wsparcia

Partnerstwo z Fundacją Bonifraterską może przybierać różne formy, między innymi:

• Wsparcie finansowe (darowizny pieniężne, finansowanie konkretnych projektów, sponsoring wydarzeń charytatywnych)
  • Wsparcie rzeczowe (przekazywanie produktów lub usług firmy na rzecz podopiecznych Fundacji Bonifraterskiej)
  • Wsparcie kompetencyjne (prowadzenie szkoleń i warsztatów dla podopiecznych Fundacji Bonifraterskiej)

Dlaczego wsparcie firm jest dla nas tak ważne dla naszej organizacji?

Współpraca z biznesem ma dla Fundacji Bonifraterskiej ogromne znaczenie. Dzięki wsparciu naszych Partnerów możemy:

• Rozszerzać zakres naszych działań i docierać do większej liczby potrzebujących.
  • Realizować innowacyjne projekty.
  • Zapewniać ciągłość naszych programów pomocowych.
  • Zwiększać świadomość społeczną na temat problemów, którymi się zajmujemy.

Twoja firma poszukuje możliwości zaangażowania się w ważne sprawy społeczne i chce mieć realny wpływ na poprawę życia potrzebujących? Zapraszamy do nawiązania współpracy z Fundacją Bonifraterską. Razem możemy zdziałać więcej!