Bonifraterski Piknik Rodzinny w Łodzi już za nami!
29-10-2023 Liwia Gliścińska

Bonifraterski Piknik Rodzinny w Łodzi już za nami!

28 października (sobota) w Centrum Medycznym im. dr Wacława Łęckiego w Łodzi odbył się Piknik Rodzinny. To wyjątkowe wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację Bonifraterską i Konwent Bonifratrów w Łodzi, przy wsparciu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu "Po pierwsze Rodzina".

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z wydarzenia, przygotowanej przez Fundację Bonifraterską: ZOBACZ >>

Jak podczas każdego Pikniku, odwiedzający bardzo pozytywnie zaskoczyli organizatów wyjątkowo liczną frekwencją.

Podczas wydarzenia na gości czekało wiele bezpłatnych atrakcji:

• konsultacje z lekarzem ortopedą,
  • konsultacje z fizjoterapeutą,
  • badanie oka,
  • konsultacje dietetyczne,
  • ćwiczenia grupowe prowadzone pod okiem specjalistów,
  • pomiar ciśnienia,
  • pomiar poziomu cukru.

Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które dodatkowo umilały ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego pikniku. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami jeszcze nie raz na podobnych wydarzeniach. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za to, że jesteście z nami!