BOOK-LOVING: Twoja książka dla ich uśmiechu!
06-10-2024 Liwia Gliścińska

BOOK-LOVING: Twoja książka dla ich uśmiechu!

Z radością zapraszamy wydawnictwa oraz księgarnie do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji „BOOK-LOVING. Książka dla uśmiechu”. To nie tylko charytatywna zbiórka książek, ale przede wszystkim szansa na przyniesienie radości i uśmiechu seniorom oraz osobom z niepełnosprawnościami, którzy znajdują się pod opieką Fundacji Bonifraterskiej.

Pod skrzydłami Fundacji Bonifraterskiej znajduje się kilkaset podopiecznych! Każdego dnia zmagają się oni z ograniczeniami zdrowotnymi. Latem mają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale nadchodzące miesiące jesieni i zimy to dla nich czas stagnacji i izolacji. Długie popołudnia i wieczory mogą być trudne i smutne, dlatego tak ważne jest, abyśmy wspólnie zadbali o ich komfort psychiczny i emocjonalny. My, osoby zdrowe, mamy wiele sposobów na cieszenie się tymi porami roku. Dlatego właśnie teraz potrzebujemy Waszej pomocy!

Każdy, kto kocha książki, wie, jak wiele radości mogą one wnieść w życie! Biblioteczki, które powstaną dzięki wsparciu sponsorów, będą stanowiły źródło miłych chwil i uśmiechu na twarzach naszych podopiecznych. Książki mają moc wywoływania emocji i mogą stać się najlepszymi towarzyszami w trudnych chwilach.

Zachęcamy do przekazywania nie tylko książek do czytania, ale także kolorowanek, puzzli czy gier planszowych.

Książki trafią do naszych podopiecznych w:

• Hospicjum Bonifratrów we Wrocławiu
  • Oddziałach Opieki Paliatywnej w szpitalu bonifratrów w Łodzi i Katowicach
  • Domu Opieki w Prudniku
  • Domu Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach
  • Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu
  • Domu Pomocy Społecznej w Cieszynie

Każda książka, którą przekażesz, to krok ku poprawie jakości życia tych osób. Niech nasza wspólna inicjatywa stanie się symbolem solidarności i empatii! Wspierajmy seniorów i osoby z niepełnosprawnościami poprzez książki – bo każdy uśmiech jest bezcenny. Dołącz do akcji "BOOK-LOVING" już dziś! Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie!

TU JUŻ WKRÓTCE POJAWIĄ SIĘ LOGOTYPY SPONSORÓW, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ!