Konkurs jubileuszowy z okazji 30-lecia kwartalnika!
02-10-2024 Liwia Gliścińska

Konkurs jubileuszowy z okazji 30-lecia kwartalnika!

Z okazji 30-lecia naszego kwartalnika "Bonifratrzy w służbie chorym" zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, który ma na celu nie tylko uczczenie tej pięknej rocznicy, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi na niezwykle ważny temat – pomoc osobom chorym. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i zainspirować innych do działania!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie:
Napisz krótkie opowiadanie (maksymalnie 1000 słów) na temat własnych lub zaobserwowanych doświadczeń związanych z pomocą osobom chorym. Może to być historia, która dotknęła Twojego serca, moment, w którym mogłeś/mogłaś zrobić coś dobrego dla kogoś w potrzebie, lub refleksje na temat znaczenia wsparcia dla osób borykających się z trudnościami zdrowotnymi. Twoje słowa mogą stać się inspiracją dla innych i przypomnieć nam wszystkim o sile empatii oraz solidarności.

Gdzie przesłać zgłoszenie:

Prześlij swoje opowiadanie na adres: redakcja@bonifratrzy.pl.

Do kiedy przesłać zgłoszenie:

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 listopada 2024 roku.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 21.11.2024 roku.

Wspaniałe nagrody czekają!

Nie tylko możesz podzielić się swoją historią, ale również masz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone zestawem Produktów Bonifraterskich – wyjątkowych, wysokiej jakości artykułów, które z pewnością umilą każdą chwilę.

Regulamin konkursu  -> kilk