Wigilijne spotkanie pracowników Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach-Zielonej
15-12-2023 Liwia Gliścińska

W dniu dzisiejszym, tj. 15.12 odbyło się wigilijne spotkanie Pracowników Bonifundo - Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach-Zielonej. Podobnie jak ma to miejsce każdego roku, cała wspólnota zgromadziła się, aby spędzić radosne chwile przy wigilijnym stole. To wyjątkowy czas pełen refleksji, radości i serdeczności.

W opłatkowym spotkaniu uczestniczył wieloletni dyrektor i twórca ośrodków przy konwencie w Konarach, br. Eugeniusz Kret OH. Jego ogromne wsparcie i zaangażowanie stanowią fundament wspólnej misji niesienia dobra.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia Cały Zarząd Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej przekazuje najserdeczniejsze życzenia - niech będą one pełne radości, spokoju i ciepła rodzinnych chwil.