Zbieraj nakrętki z Bonifraterską Fundacją Dobroczynną w Konarach
10-01-2024 Admin

Zbieraj nakrętki z Bonifraterską Fundacją Dobroczynną w Konarach

Czy wiesz, że tak drobna rzecz jak nakrętka zmieniać świat? Dołącz do akcji "Odkręcamy-pomagamy". Zbieraj z nami nakrętki - do celu brakuje naprawdę niewiele! Już tylko 5 342 zł dzieli podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Konarach od spełnienia marzenia o koniu do hipoterapii.

Zbiórka nakrętek odbywa się w siedzibie Fundacji Bonifundo (od poniedziałku do piątku 7:30-15:30), w Stajni na Zielonej (czynnej 7 dni w tygodniu) oraz Sklepie Bonifundo (8:00-18:00).

Informacje ogólne na temat akcji:

• Co zbieramy: nakrętki po płynach, napojach, sokach, chemii gospodarczej oraz inne przedmioty plastikowe, które mają oznaczenie: PP, PE, PEHD, PELD.
  • Przedmioty nie powinny posiadać pozostałości płynów, piasku lub innych zabrudzeń oraz etykiet, cen lub innych elementów plastikowych (np. sprężynek)
  • W ramach akcji nie przyjmujemy nakrętek po płynach: łatwopalnych, pestycydach lub innych materiałach niebezpiecznych.

Twój wkład ma ogromne znaczenie - każda zebrana nakrętka przybliża podopiecznych Fundacji do spełnienia ich wielkiego marzenia!