Dziękujemy za udział w Pikniku Rodzinnym w Krakowie!
02-10-2023 Liwia Gliścińska

Dziękujemy za udział w Pikniku Rodzinnym w Krakowie!

1.10. w Krakowie Fundacja Bonifraterska wraz ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów oraz przy współpracy z Fundacją Brat Słońce zorganizowała Piknik Rodzinny z okazji 12. Dnia św. Franciszka w Krakowie. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu „Po pierwsze Rodzina”. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z wydarzenia
przygotowanej przez Fundację Bonifraterską.
ZOBACZ >

To był dzień pełen wrażeń zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na najmłodszych czekały liczne animacje, dmuchany zamek, wata cukrowa. Dorośli mieli okazję wysłuchać koncerty i czerpać cenną wiedzę z wartościowych wykładów, m.in. na temat komunikacji w małżeństwie, odpowiedzialnego wychowania czy kryzysu w związkach.

Dziękujemy naszym wspaniałym prelegentom, Dr. Markowi Babikowi i Magdalenie Kozica, za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili tego dnia!