Koncert charytatywny Małej Armii Janosika już za nami!
23-09-2024 Liwia Gliścińska

Koncert charytatywny Małej Armii Janosika już za nami!

W minioną sobotę, 21 września 2024 roku, plac pod Oknem Papieskim w Krakowie stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia muzycznego - Fundacja Bonifraterska oraz Fundacja Brat Słońce zorganizowały koncert charytatywny z udziałem Małej Armii Janosika, który przyciągnał tłumy!

Koncert rozpoczął się o godzinie 19:30 i trwał przez dwie godziny, wypełniając przestrzeń radosnymi dźwiękami góralskiej muzyki. Mała Armia Janosika, znana z tradycyjnych utworów góralskich, zaprezentowała zarówno znane melodie, jak i nowe aranżacje. Wśród widzów można było dostrzec rodziny z dziećmi, młodzież oraz starsze pokolenia, co świadczyło o różnorodności zgromadzonej publiczności.

W trakcie wydarzenia wolontariusze oraz bracia bonifratrzy zbierali datki do puszek. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na pomoc osobom dotkniętym kataklizmem powodzi. Uczestnicy koncertu nie tylko cieszyli się muzyką, ale także mieli świadomość jak ważne jest ich wsparcie dla potrzebujących.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejny koncert charytatywny, który odbędzie się 4 października w Paczkowie. Będzie to doskonała okazja do dalszego wspierania osób w potrzebie oraz cieszenia się muzyką na żywo.

Zachęcamy do zapoznania się z wideorelacją opracowaną przez Fundację Bonifarterską:

Koncert Małej Armii Janosika był nie tylko wydarzeniem artystycznym, ale również społecznym, które połączyło ludzi wokół szczytnego celu. Wspaniała atmosfera, radosna muzyka i chęć niesienia pomocy sprawiły, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Więcej informacji na temat zbliżającego się kolejnego koncertu charytatywnego znajdują się TUTAJ.