Fundacja Bonifraterska zaprasza na koncert charytatywny "Serce dla powodzian"
23-09-2024 Liwia Gliścińska

Fundacja Bonifraterska zaprasza na koncert charytatywny "Serce dla powodzian"

5 października (sobota) 2024 roku w Paczkowie odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny zespołu Mała Armia Janosika organizowany przez Fundację Bonifraterską. Wydarzenie ma na celu wsparcie osób dotkniętych powodzią, które w ostatnim czasie znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Koncert stanowi doskonałą okazję do okazania solidarności i pomocy potrzebującym.

PODCZAS KONCERTU BĘDĄ ZBIERANE PIENIĄDZE DO PUSZEK; UDOSTĘPNIONY ZOSTANIE RÓWNIEŻ SMS CHARYTATYWNY
- CAŁY DOCHÓD PRZEZNACZONY ZOSTANIE NA RZECZ POWODZIAN.

Koncert charytatywny w Paczkowie ma na celu zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc powodzianom. Powodzie, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, spowodowały ogromne straty materialne wśród Polaków dotkniętych tym żywiołem. Fundacja Bonifraterska, znana z działalności na rzecz osób potrzebujących, podejmuje działania mające na celu wsparcie tych, którzy stracili swoje domy i dobytek.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko wysłuchać występów artystów, ale również włączyć się w zbiórkę pieniędzy do puszek, które będą dostępne podczas koncertu. Wsparcie finansowe okazane podczas koncertu charytatywnego wspomoże osoby poszkodowane przez powódź.

Już dziś zapraszamy i zachęcamy do aktywnego wsparcia tej inicjatywy.

Podajemy Państwu numer konta dedykowany zbiórce charytatywnej na powodzian:

W imieniu potrzebujących składamy serdeczne podziękowania za okazaną pomoc!

Dziękujemy sponsorom, którzy wsparli naszą akcję:  4/aktualnosci/wpis/kocnert-charytatywny-malej-armii-janosika-juz-za-nami;style

Mała Armia Janosika to największa kapela góralska w Polsce, znana z energetycznych występów i unikatowego stylu muzycznego łączącego tradycyjne góralskie brzmienia z nowoczesnymi akcentami. Zespół od lat zachwyca publiczność swoją wirtuozerią, sceniczną charyzmą i niepowtarzalną atmosferą, jaką tworzą na scenie. Ich muzyka wciągnie Cię od pierwszych dźwięków i naładuje pozytywną energią.

Na wydarzenie zapraszają organizatorzy wydarzenia: Fundacja Bonifraterskiej, Gmina Paczków, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie, Fundacja Instytut Kultury i Edukacji oraz Parafia Rzymskokatolicka pw. św Jana Ewangelisty w Paczkowie.

Składamy serdecznie podziękowania sponsorom: Stowarzyszeniu Mała Armia Janosika, Firmom: Event Light, Robertus, PST System, METPO, Techno Stage oraz Produkty Bonifraterskie. Dziękujemy również Telewizji Trwam, dzięki której możliwa będzie transmisja na żywo z tego wyjątkowego wydarzenia.