21.09 - koncert Małej Armii Janosika w Krakowie, na którym nie może Cię zabraknąć!
02-09-2024 Liwia Gliścińska

Już 21 września 2024 roku, o godzinie 19:30, przy ulicy Franciszkańskiej 4 w Krakowie (naprzeciw Okna Papieskiego) odbędzie się niezapomniany koncert Małej Armii Janosika. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Bonifraterską oraz Fundację Brat Słońce.
Nastrój się na dźwięki dobroczynności!

Nie może Cię tam zabraknąć! Dołącz do nas i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy, która łączy radość z muzyki z pomaganiem potrzebującym. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Nie ma wymówek - przyjdź i dołącz do nas!

Podczas koncertu, oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych, będzie miała miejsce zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Fundacji Bonifraterskiej oraz Fundacji Brat Słońce. Każda złotówka, którą przekażesz, będzie miała ogromne znaczenie i sprawi, że możemy wspólnie zmienić życie tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Zapraszamy serdecznie na to wyjątkowe wydarzenie, które będzie okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz wsparcia potrzebujących. Koncert Małej Armii Janosika to doskonała okazja, aby przeżyć niezapomniane chwile, naładować się pozytywną energią i jednocześnie pomóc innym. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół i znajomych - im nas więcej, tym więcej dobra możemy zrobić!

Mała Armia Janosika to największa kapela góralska w Polsce, znana z energetycznych występów i unikatowego stylu muzycznego łączącego tradycyjne góralskie brzmienia z nowoczesnymi akcentami. Zespół od lat zachwyca publiczność swoją wirtuozerią, sceniczną charyzmą i niepowtarzalną atmosferą, jaką tworzą na scenie. Ich muzyka wciągnie Cię od pierwszych dźwięków i naładuje pozytywną energią.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy! Przyjdź 21 września na ulicę Franciszkańską 4 w Krakowie i dołącz do nas, aby wspólnie stworzyć niesamowity wieczór pełen muzyki, radości i dobroczynności. Razem możemy sprawić, że ten koncert na długo pozostanie w naszej pamięci, a także w sercach tych, którym uda się pomóc. Każdy z nas może zrobić coś dobrego, a im więcej osób się do tego przyłączy, tym większe będzie nasze wspólne dzieło.

Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia na koncercie Małej Armii Janosika! Razem możemy więcej - przyjdź i dołącz do nas w tej wyjątkowej inicjatywie, która łączy moc muzyki z mocą pomagania!