Pomoc
1 października to Europejski Dzień Fundacji i Darczyńców, dlatego właśnie dziś w imieniu naszych podopiecznych z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację Bonifraterską
Czy wiesz, że robiąc zakupy w internecie możesz pomagać potrzebującym?
Wrocław hospicjum
Ze środków pozyskanych od Fundacji Bonifraterskiej w ramach 1% Wrocławskie Hospicjum Bonifratrów sfinansowało zakup trzynastu łóżek i trzynastu szafek przyłóżkowych o łącznym koszcie 67.189,20 zł brutto.
Fundacja Fani Mani
Drogi Przyjacielu Fundacji Bonifraterskiej, jeśli myślisz, że … jedna złotówka to mało? Tak, ale to właśnie z pojedynczych złotówek składają się tysiące i miliony!

Razem możemy więcej

Nasz blog to najświeższe informacje z życia Fundacji, naszych podopiecznych i Przyjaciół. Wydarzenia, zbiórki, podziękowania i wiele więcej… Zachęcamy do regularnych odwiedzin!